Partener de contact


Nume Prefix Fax E-Mail
Centrala Ahaus +49 (0) 2561 - 93 30-0 +49 (0) 2561 - 93 30-93 info@goecke.com
Managementul companiei:
Wilhelm Göcke - 0 - 93 info@goecke.com
Jörg Göcke - 310 - 93 jgoecke@goecke.com
Conducerea întreprinderii:
Josef Früchting - 200 - 93 jfruechting@goecke.com
Contabilitate:
Klaus Bietenbeck - 400 - 401 Kbietenbeck@goecke.com
Anja Heise - 410 - 401 aheise@goecke.com
Serviciu intern pentru vânzări - specializare profile pentru muchii:
Uwe Denzel - 260 - 93 udenzel@goecke.com
Willi Hagedorn - 265 - 93 whagedorn@goecke.com
Raphaela Blömer - 250 - 93 rbloemer@goecke.com
Nicole Rudde - 270 - 93 nrudde@goecke.com
Serviciu intern pentru vânzări - specializare spat,ii de ardere:
Bernard Gering - 450 - 93 bgering@goecke.com
Kadriye Avci - 445 - 93 kavci@goecke.com
Transport:
Stefan Wolbeck - 620 - 621 swolbeck@goecke.com
Lena Herking - 625 - 621 lherking@goecke.com
Certificat de administrare:
Paul Kotmann - 340 - 93 pkotmann@goecke.com
Centrala Ahaus:

Prefix: +49 (0) 2561 - 93 30-0
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30-93
E-Mail: info@goecke.com

Managementul companiei:

Wilhelm Göcke
Prefix: +49 (0) 2561 - 93 30 - 0
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: info@goecke.com

Jörg Göcke
Prefix: +49 (0) 2561 - 93 30 - 310
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: jgoecke@goecke.com

Conducerea întreprinderii:

Josef Früchting
Prefix: +49 (0) 2561 - 93 30 - 200
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: jfruechting@goecke.com

Contabilitate:

Klaus Bietenbeck
Prefix: +49 (0) 2561 - 93 30 - 400
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 401
E-Mail: kbietenbeck@goecke.com

Anja Heise
Prefix: +49 (0) 2561 - 93 30 - 410
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 401
E-Mail: aheise@goecke.com

Serviciu intern pentru vânzări - specializare profile pentru muchii:

Uwe Denzel
Prefix: +49 (0) 2561 - 93 30 - 260
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: udenzel@goecke.com

Willi Hagedorn
Prefix: +49 (0) 2561 - 93 30 - 265
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: whagedorn@goecke.com

Raphaela Harpert
Prefix: +49 (0) 2561 - 93 30 - 250
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: rharpert@goecke.com

Nicole Rudde
Prefix: +49 (0) 2561 - 93 30 - 270
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: nrudde@goecke.com

Serviciu intern pentru vânzări - specializare spat,ii de ardere:

Bernard Gering
Prefix: +49 (0) 2561 - 93 30 - 450
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: bgering@goecke.com

Kadriye Avci
Prefix: +49 (0) 2561 - 93 30 - 445
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: kavci@goecke.com

Transport:

Stefan Wolbeck
Prefix: +49 (0) 2561 - 93 30 - 620
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 621
E-Mail: swolbeck@goecke.com

Lena Heßling
Prefix: +49 (0) 2561 - 93 30 - 625
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 621
E-Mail: lhessling@goecke.com

Certificat de administrare:

Paul Kotmann
Prefix: +49 (0) 2561 - 93 30 - 340
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: pkotmann@goecke.com
german english french polish croat dutch romanian hungarian

Partener de contact

Partenerii dumneavoastră direcţi de contact la Göcke Umformtechnik, cu un singur click...
...mai mult

Video

Göcke Umformtechnik vi se prezintă într-un material video
...mai mult