Osoby do kontaktu


Nazwisko Tel. bezpośredni Fax E-Mail
Centrala w Ahaus +49 (0) 2561 - 93 30-0 +49 (0) 2561 - 93 30-93 info@goecke.com
Zarząd:
Wilhelm Göcke - 0 - 93 info@goecke.com
Jörg Göcke - 310 - 93 jgoecke@goecke.com
Kierownictwo zakładu:
Josef Früchting - 200 - 93 jfruechting@goecke.com
Księgowość:
Klaus Bietenbeck - 400 - 401 Kbietenbeck@goecke.com
Anja Heise - 410 - 401 aheise@goecke.com
Dział sprzedaży - specjalizacja: kształtowniki:
Uwe Denzel - 260 - 93 udenzel@goecke.com
Willi Hagedorn - 265 - 93 whagedorn@goecke.com
Raphaela Blömer - 250 - 93 rbloemer@goecke.com
Nicole Rudde - 270 - 93 nrudde@goecke.com
Dział sprzedaży - specjalizacja: detale wycinane palnikiem:
Bernard Gering - 450 - 93 bgering@goecke.com
Kadriye Avci - 445 - 93 kavci@goecke.com
Dział wysyłki:
Stefan Wolbeck - 620 - 621 swolbeck@goecke.com
Lena Herking - 625 - 621 lherking@goecke.com
Zarządzanie certyfikatami:
Paul Kotmann - 340 - 93 pkotmann@goecke.com
Centrala w Ahaus:

Tel. bezpośredni: +49 (0) 2561 - 93 30-0
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30-93
E-Mail: info@goecke.com

Zarząd:

Wilhelm Göcke
Tel. bezpośredni: +49 (0) 2561 - 93 30 - 0
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: info@goecke.com

Jörg Göcke
Tel. bezpośredni: +49 (0) 2561 - 93 30 - 310
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: jgoecke@goecke.com

Kierownictwo zakładu:

Josef Früchting
Tel. bezpośredni: +49 (0) 2561 - 93 30 - 200
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: jfruechting@goecke.com

Księgowość:

Klaus Bietenbeck
Tel. bezpośredni: +49 (0) 2561 - 93 30 - 400
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 401
E-Mail: kbietenbeck@goecke.com

Anja Heise
Tel. bezpośredni: +49 (0) 2561 - 93 30 - 410
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 401
E-Mail: aheise@goecke.com

Dział sprzedaży - specjalizacja: kształtowniki:

Uwe Denzel
Tel. bezpośredni: +49 (0) 2561 - 93 30 - 260
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: udenzel@goecke.com

Willi Hagedorn
Tel. bezpośredni: +49 (0) 2561 - 93 30 - 265
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: whagedorn@goecke.com

Raphaela Harpert
Tel. bezpośredni: +49 (0) 2561 - 93 30 - 250
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: rharpert@goecke.com

Nicole Rudde
Tel. bezpośredni: +49 (0) 2561 - 93 30 - 270
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: nrudde@goecke.com

Dział sprzedaży - specjalizacja: detale wycinane palnikiem:

Bernard Gering
Tel. bezpośredni: +49 (0) 2561 - 93 30 - 450
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: bgering@goecke.com

Kadriye Avci
Tel. bezpośredni: +49 (0) 2561 - 93 30 - 445
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: kavci@goecke.com

Dział wysyłki:

Stefan Wolbeck
Tel. bezpośredni: +49 (0) 2561 - 93 30 - 620
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 621
E-Mail: swolbeck@goecke.com

Lena Heßling
Tel. bezpośredni: +49 (0) 2561 - 93 30 - 625
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 621
E-Mail: lhessling@goecke.com

Zarządzanie certyfikatami:

Paul Kotmann
Tel. bezpośredni: +49 (0) 2561 - 93 30 - 340
Fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: pkotmann@goecke.com
german english french polish croat dutch romanian hungarian

Osoby do kontaktu

Bezpośredni partnerzy do kontaktów w firmie Göcke Umformtechnik jednym...
...więcej

Film video

Göcke Umformtechnik prezentuje się w filmie video
...więcej