Kapcsolattartók


Név mellék fax E-Mail
Ahausi központ +49 (0) 2561 - 93 30-0 +49 (0) 2561 - 93 30-93 info@goecke.com
Ügyvezetés:
Wilhelm Göcke - 0 - 93 info@goecke.com
Jörg Göcke - 310 - 93 jgoecke@goecke.com
Üzemvezetés:
Josef Früchting - 200 - 93 jfruechting@goecke.com
Könyvelés:
Klaus Bietenbeck - 400 - 401 Kbietenbeck@goecke.com
Anja Heise - 410 - 401 aheise@goecke.com
Belföldi értékesítés - hajlított profilok:
Uwe Denzel - 260 - 93 udenzel@goecke.com
Willi Hagedorn - 265 - 93 whagedorn@goecke.com
Raphaela Blömer - 250 - 93 rbloemer@goecke.com
Nicole Rudde - 270 - 93 nrudde@goecke.com
Belföldi értékesítés - lángvágás:
Bernard Gering - 450 - 93 bgering@goecke.com
Kadriye Avci - 445 - 93 kavci@goecke.com
Szállítmányozás:
Stefan Wolbeck - 620 - 621 swolbeck@goecke.com
Lena Herking - 625 - 621 lherking@goecke.com
Igazolások:
Paul Kotmann - 340 - 93 pkotmann@goecke.com
Ahausi központ:

mellék: +49 (0) 2561 - 93 30-0
fax: +49 (0) 2561 - 93 30-93
E-Mail: info@goecke.com

Ügyvezetés:

Wilhelm Göcke
mellék: +49 (0) 2561 - 93 30 - 0
fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: info@goecke.com

Jörg Göcke
mellék: +49 (0) 2561 - 93 30 - 310
fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: jgoecke@goecke.com

Üzemvezetés:

Josef Früchting
mellék: +49 (0) 2561 - 93 30 - 200
fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: jfruechting@goecke.com

Könyvelés:

Klaus Bietenbeck
mellék: +49 (0) 2561 - 93 30 - 400
fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 401
E-Mail: kbietenbeck@goecke.com

Anja Heise
mellék: +49 (0) 2561 - 93 30 - 410
fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 401
E-Mail: aheise@goecke.com

Belföldi értékesítés - hajlított profilok:

Uwe Denzel
mellék: +49 (0) 2561 - 93 30 - 260
fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: udenzel@goecke.com

Willi Hagedorn
mellék: +49 (0) 2561 - 93 30 - 265
fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: whagedorn@goecke.com

Raphaela Harpert
mellék: +49 (0) 2561 - 93 30 - 250
fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: rharpert@goecke.com

Nicole Rudde
mellék: +49 (0) 2561 - 93 30 - 270
fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: nrudde@goecke.com

Belföldi értékesítés - lángvágás:

Bernard Gering
mellék: +49 (0) 2561 - 93 30 - 450
fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: bgering@goecke.com

Kadriye Avci
mellék: +49 (0) 2561 - 93 30 - 445
fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: kavci@goecke.com

Szállítmányozás:

Stefan Wolbeck
mellék: +49 (0) 2561 - 93 30 - 620
fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 621
E-Mail: swolbeck@goecke.com

Lena Heßling
mellék: +49 (0) 2561 - 93 30 - 625
fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 621
E-Mail: lhessling@goecke.com

Igazolások:

Paul Kotmann
mellék: +49 (0) 2561 - 93 30 - 340
fax: +49 (0) 2561 - 93 30 - 93
E-Mail: pkotmann@goecke.com
german english french polish croat dutch romanian hungarian

Kapcsolattartók

Közvetlen kapcsolattartóit a Göcke Umformtechniknél egyetlen kattintással elérheti...
...tovább

Videó

A Göcke Umformtechnik bemutatkozó videója
...tovább